Witamy w firmie PROGAR Oświetlenie LED


Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu sklepów , magazynów , biurowców ,warsztatów samochodowych, zakładów produkcyjnych w oświetlenie LED – sprawdź zakładkę „Realizacje’.. Mamy bardzo szeroką ofertę począwszy od żarówek LED poprzez świetlówki LED, naświetlacze LED , taśmy LED, plafony LED, lampy uliczne LED kończąc na choinkach swiatłowodowych LED. Swoim klientom zapewnia fachowe doradztwo oraz ekspresowa i bezpłatną dostawę towaru. Szczególną uwagę kładziemy na obsługę posprzedażną klienta, zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zamówienia można składać telefonicznie mailowo oraz poprzez nasz sklep internetowy. Zapraszamy również do naszego sklepu mieszczącego się w Raciborowicach koło Krakowa.

Dlaczego warto robić zakupy właśnie u nas ?


Dzięki naszej długoletniej współpracy z największymi, licznymi producentami sprzętu oświetleniowemu w technologi LED możecie Państwo zawsze liczyć na atrakcyjne towary w dobrej cenie.

Posiadamy własny magazyn, większość towarów jest dostępna od ręki co zapewnia błyskawiczną dostawę zamówionego sprzętu do Kupującego.

Współpracujemy z  wyspecjalizowanym i doświadczonym Centrum Logistycznym –  który zapewni szybkie zakupy bez wychodzenia z domu – zawsze na czas i w umówione miejsce.


Dzięki nowoczesnej i funkcjonalnej aplikacji internetowej którą cały czas udoskonalamy , na której jest uruchomiony nasz sklep, zapewniamy łatwość poruszania się po sklepie i komfortowe robienie wirtualnych zakupów, co zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających internautów.

Dajemy możliwość , przed , w trakcie jak i po dokonaniu zakupów, łatwego kontaktu z naszymi doświadczonymi pracownikami – drogą mailową lub telefonicznie.

Stawiamy na zaufanie i bezpieczeństwo.


Szanujemy zdanie naszych Klientów – dlatego czekamy na Państwa opinie o działalności naszego sklepu – wszystko po to, aby każdego dnia podnosić jakość obsługi w naszej firmie.


Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów,  zespół firmy:
PROGAR Korolczuk Kazimierz
Oświetlenie LED